W niedzielę, 17 czerwca 2018 r., o godzinie 10:00 startuje

trzecia edycja Ciechanowskiego Święta Biegania

na które zapraszamy biegaczy oraz biegaczki z całej Polski!

 

       Zawody ponownie odbędą się na dwóch dystansach: 10 oraz 21 km (półmaraton). Na zawodników czekają zupełnie nowe trasy, podział nagród oraz kategorii. Tym razem start oraz meta zlokalizowana będzie na Miejskim Stadionie, który po remoncie sześciu torowej bieżni został w pełni przystosowany do rozgrywania zawodów zgodnych z wymogami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

      Zawodnicy pobiegną nowymi trasami. Trasa biegu na 10 km ponownie będzie wiodła przez ciechanowską pętlę miejską ale będzie to jej inny fragment niż w poprzednich edycjach. Trasa półmaratonu to dla biegaczy dodatkowe kilometry do pokonania m.in przez miejscowości Gorysze oraz Rutki. Punkty nawadniania będą rozmieszczone w odstępach co ok. 5 km począwszy od 5-tego km trasy.

       Uczestnicy obu biegów trzymają pamiątkowe koszulki techniczne oraz medale. Dla najszybszych zawodników na mecie czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Wyłącznie w półmaratonie: w klasyfikacji open kobiet oraz mężczyzn (miejsca I-III), dla najszybszego ciechanowianina oraz ciechanowianki oraz w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji Open w biegu na 10 km nagrody otrzymują miejsca I-III (puchary). W kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn zawodnicy, którzy zajmą pierwsze miejsce w Półmaratonie i Biegu na 10km otrzymają pamiątkowe statuetki (aż 12 kategorii!).

        Na starcie obu biegów w zeszłym roku stanęło blisko 350 zawodników. W tym roku liczymy na kolejny rekord!
Zapraszamy do wzięcia udziału w III Ciechanowskim Święcie Biegania oraz regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i wydarzenia na facebook’u na którym wkrótce zaprezentujemy oficjalny plakat, koszulkę techniczną oraz medal!

Bieg na 10 km

Bieg na 21,1km

A tak było rok temu

 

Mazovia Proactiv

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy chcą zarażać aktywnością mieszkańców naszego miasta.

Stowarzyszenie Mazovia ProActiv
ul.Armii Krajowej 35/12
06-400 Ciechanów

nr konta: 72 1240 5282 1111 0010 6630 5614

email: mazoviaproactiv@gmail.com
tel. 514-565-610