IV Ciechanowskie Święto Biegania za nami! Dziękujemy za wspaniałą frekwencję i super atmosferę. Gratulujemy zawodnikom uzyskanych świetnych rezultatów i zajętych miejsc na podium!

W zawodach na wszystkich dystansach wzięło udział łącznie 488 zawodników:

91 dzieci na dystansie 400 metrów
81 dzieci na dystansie 800 metrów
105 dorosłych na dystansie 5 kilometrów
112 dorosłych na dystansie 10 kilometrów
97 dorosłych na dystansie 21 kilometrów (półmaraton)
2 niepełnosprawnych na wózkach na dystansie 21 kilometrów (półmaraton)

Poniżej przedstawiamy wyniki na dystansach dzieci oraz dorosłych:

400 metrów chłopcy:

1. Chodkowski Maciej (Ciechanów, 2009) – 1:13
2. Głowacki Bartosz (Garwolin, 2009) – 1:14
3. Rusiecki Marcin (Ciechanów, 2010) – 1:17

400 metrów dziewczynki:

1. Ostrowska Weronika (Ojrzeń, 2011) – 1:19
2. Hartfil Liliana (Warszawa, 2011) – 1:21
3. Muzińska Zuzanna (Ciechanów, 2010) – 1:25

800 metrów chłopcy:

1. Głowacki Michał (Garwolin, 2005) – 2:26
2. Manista Dawid (Siemiątkowo, 2006) – 2:29
3. Borczak Przemysław (Szla, 2005) – 2:29

800 metrów dziewczynki:

1. Chodkowska Julia (Ciechanów, 2005) – 2:42
2. Przytarska Magdalena (Ciechanów, 2006) – 2:46
3. Kochmańska Łucja (Ciechanów, 2008) – 2:53

Łącznie na obu dystansach wystartowało 172 dzieci (91 na dystansie 400 m i 81 na dystansie 800 m).

Dystans 5 km OPEN:

1. Błaszczyk Kamil (Koźniewo Wielkie) – 18:30
2. Podlecki Maciej (TKKF Promyk Ciechanów) – 18:37
3. Stańczak Łukasz (KS Maków Biega) – 18:44

Dystans 5 km Kobiety:

1. Bużycka Maja (Mława, Twister Team) – 19:42
2. Kiślak-Malinowska Aleksandra (Olsztyn, Kaza Team) – 21:58
3. Szmulewicz Aleksandra (Czerwińsk nad Wisłą, No Pain Team) – 22:16

Dystans 10 km OPEN:

1. Filipowicz Tomasz (Budki, Żebrowski Team) – 34:56
2. Bomba Tomek (Warszawa) – 37:52
3. Kielak Leszek (Sulejówek, Entree Running) – 37:57

Dystans 10 km Kobiety:

1. Gudanis Izabela (KB Wyszków) – 43:45
2. Jastrzębska-Majak Marta (Warszawa, Grażynki OCR) – 48:26
3. Piekacz Małgorzata (Mława) – 49:16

Dystans półmaratonu OPEN:

1. Makowski Michał (Mazovia ProActiv Ciechanów) – 1:17:05
2. Łazarski Janusz (Mazovia ProActiv Ciechanów) – 1:18:36
3. Granoszek Przemysław (Ciechanów) – 1:19:07

Dystans półmaratonu Kobiety:

1. Śliwiak Justyna (TKKF Promyk Ciechanów) – 1:28:23
2. Grzymkowska Monika (TKKF Promyk Ciechanów) – 1:35:55
3. Lubińska Aneta (Mazovia ProActiv Ciechanów) – 1:42:57

Klasyfikacja drużynowa (czas netto 4 najszybszych zawodników na dystansie półmaratonu):

1. Mazovia ProActiv Ciechanów (Makowski Michał, Łazarski Janusz, Bany Robert, Dąbrowski Dariusz) – 5:35:03
2. TKKF Promyk Ciechanów (Podlecki Krzysztof, Śliwiak Justyna, Gortat Igor, Grzymkowska Monika) – 6:02:12
4. 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej (Sarnowski Sławomir, Adamiak Arkadiusz, Grzyb Jarosław, Ludwiczka Jacek) – 6:56:38

Dystans półmaratonu Niepełnosprawni (zawodnicy na wózkach):

1. Wronkowski Mariusz (Legionowo, grupa biegowa CHTMO) – 1:57:49
2. Brzostek Krystian (Szczytno, AKB Trohim Team) – 2:04:40

Pełne wyniki wszystkich dystansów z podziałem na kategorie wiekowe dostępne są pod linkiem: https://superczas.pl/ciechanowskie-swieto-biegania2019#main

Zdjęcia dostępne są na naszym profiku na facebook’u:

GALERIA 1: Kliknij TUTAJ

GALERIA 2: Kliknij TUTAJ

GALERIA 3: Kliknij TUTAJ

 

Ogromne podziękowania za nieocenioną pomoc przy organizacji IV Ciechanowskie Święto Biegania 15.09.2019 następującym organizacjom, sponsorom oraz partnerom:

👍 Urząd Miasta Ciechanów
👍 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
👍 ZWiK Ciechanów Sp z o o
👍 ARENA Ubezpieczeń
👍 AutoBaltic
👍 Premium Fitness&Gym Ciechanów
👍 TBS Ciechanow
👍 SupleCity
👍 Olglass
👍 Credit Agricole Bank Polska
👍 AKPO
👍 J.S Colling
👍 Czas na Herbatę Ciechanów
👍 Fix Store
👍 Fundacja Santander Bank Polska
👍 Fabryka Narzędzi FANAR Spółka Akcyjna
👍 Dmochi Market
👍 Carrefour Market Ciechanów Armii Krajowej 24
👍 Gruby Benek Ciechanów
👍 Twój Optyk (Ciechanów)
👍 Spidi-Skuter
👍 Zakład Cukierniczy „Sadowski”
👍 WORD Ciechanów
👍 Fizjomedica – gabinet fizjoterapii
👍 Ciechanowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
👍 I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie
👍 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowie
👍 Grzegorz Herner
👍 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
👍 OSP KSRG Rydzewo
👍 Julka i spółka – animacje dla dzieci Płońsk
👍 Akademia Prochu i Ognia
👍 Doktor Marchewka
👍 Mary Kay Polska i Dorota Rzeczkowska
👍 Aneta Lubińska i Paweł Lubiński
👍 Art Nails & Lashes Studio i Karolina Dołęgowska
👍 Stylizacja paznokci, brwi, kosmetyka twarzy Katarzyna Jurkowska
👍 Makeup Room Marta Siwek
👍 Ania Baranowska MAKE UP & Lashes
👍 Zacisze- Kosmetologia Estetyczna Monika Majczak
👍 Figura Centrum Pięknego Ciała i Dorota Macioch-Kowalska
👍 Izabella Wiśniewska

 

DZIĘKUJEMY!

Stowarzyszenie Mazovia ProActiv

PODIUM 5 KM KOBIETY:

PODIUM 5 KM OPEN:

 

PODIUM 10 KM KOBIETY:

PODIUM 10 KM OPEN:

 

PODIUM PÓŁMARATON OPEN:

PODIUM PÓŁMARATON KOBIETY:

PODIUM PÓŁMARATON KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

ORGANIZATORZY 🙂